1. Вступ Ці умови користування регулюють ваш доступ та використання нашого сайту. Продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся дотримуватися цих умов.

2. Права інтелектуальної власності Весь контент на цьому сайті є власністю сайту та захищений законами про авторські права. Ви не маєте права копіювати, розповсюджувати або модифікувати контент без нашого письмового дозволу.

3. Обмеження відповідальності Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути внаслідок використання інформації або сервісів на цьому сайті.

4. Заборонене використання Ви не маєте права використовувати сайт для незаконних дій або таких, які порушують ці умови користування.

5. Зміни до умов користування Ми залишаємо за собою право змінювати ці умови користування в будь-який час. Ви повинні регулярно перевіряти ці умови, щоб бути в курсі будь-яких змін.

6. Зв’язок з нами Якщо у вас є питання або зауваження стосовно цих умов користування, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: [office@rycar.org].