ЯК СТАТИ РИЦАРЕМ

Як стати рицарем

Вітаємо вас. В цьому ролику вам розкажуть як стати Рицарем Христа. Ми ознайомимося з вимогами та процедурою набуття благородного звання Рицар.

Щоб набути знатного стану Рицар, вам необхідно здійснити три кроки

Крок 1: Перш за все вам необхідно ознайомитись з діяльністю Ордену Рицарів Христа, Статутом, внутрішніми Положеннями та Конвенціями а також вимогами до кандидатів в Рицарі та правами і обов’язками Рицаря. Ця інформація розміщена на нашому сайті www.rycar.org Базуючись на отриманій інформації вам необхідно прийняти тверде і відповідальне рішення стати Рицарем Христа та увійти до рицарської корпорації. Головне, що вам необхідно зробити на першому етапі, це дати самому собі відповідь на питання – «для чого це вам потрібно?».

Крок 2: Розпочинається з подання вами заяви на вступ до лав Ордену та закінчується запрошенням на інвеституру.

1. Подати заяву на вступ до Ордену. Заповнити анкету та надіслати необхідні документи.

2. Після ознайомлення з вашими документами, наш представник зв’яжеться з вами. Вам буде призначено поручителя, в обов`язки якого буде входити ваша підготовка до проходження посвяти.

3. Також вам необхідно буде сплатити встановлені внески до скарбниці Ордену. Внесок кандидата на посвяту розраховується у відповідності до положення Про кошти та Додатків до цього Положення. Кошти необхідно перераховувати в гривні за курсом НБУ в день проплати.

4. Мінімально підготовка кандидата до посвяти триває 60 робочих днів з дня отримання коштів на рахунок Ордену. В цей період будуть виготовленні атрибути нобілітаціі: рицарський плащ, перстень, титульний знак, родовий герб, документи та інші. Ваш поручитель ознайомить вас з церемоніалом, дрес кодом та етикетом, а також дасть відповідь на різні ваші питання.

5. Після всебічної вашої підготовки до посвяти Ви отримаєте запрошення прибути у визначений час та місце для проходження нобілітаціі.

Нобілітація

Крок 3: На наше запрошення Вам необхідно прибути до місця посвяти у визначений час. В супроводі вашого поручителя ви будете проходити нобілітаціі у Рицарі. Після молитви Ви зачетаєте Кодекс честі та присягнете на вірність Ордену. Так розпочнеться ваша нобілітація. Під час посвяти вас буде возведено в Рицарі Христа, вам та вашим нащадкам буде стверджено знатність роду та право на родовий герб. Ви будете покриті рицарським плащем – символом слави Ордену. Вам буде вручено символи честі роду: титульний знак, нагородні документи та гербову грамоту. Під трикратний вигук Аксіос ви увійдете до лав Суверенного Рицарського Ордену Христа Спасителя.

Стати Рицарем

З цього моменту почнеться ваше служіння високій та благородній меті рицарства. Яка вже восьме століття поспіль охоплює провідні верстви нашої цивілізації.