Суверенний Рицарський Орден

Великий Магістр Ордену

Його Величність Великий Князь Архо Віталій Олександрович, Великий Магістр Суверенного Рицарського Ордену Христа Спасителя

Історія Ордену

Історія Ордену заглиблюється своїм корінням в далеке середньовіччя. Рицарі Христа є наступниками історії та традицій рицарського ордену, починаючи з хрещення Київської Русі та від дати посвяти в рицарі Ордену до сьогоднішнього часу.

Зі збереженням традицій, титулів, почесних звань, нагород та відзнак. Таке спадкове право  Ордену закріплено за організацією і стверджено державою Україна та іншими державами світу. До речі, згідно літопису Русів одна з перших посвят в рицарі відбулася – 25 грудня 1149 року в місті Луцьку. Саме з 25 грудня 1149 від Різдва Христового, орден веде свою історію. 

Рицарі Христа ставлять перед собою різноманітні цілі. Основною же метою діяльності є відстоювання християнських цінностей, відродження та заснування знатних та аристократичних родів. На основі вітчизняних та з урахуванням світових історичних традицій. 


Суверенний Рицарський Орден Христа Спасителя, який також іменується Орденом Христа Спасителя або ж Рицарі Христа. Є добровільною, не політичною, незалежною, самоврядною, єдиною і неподільною Міжнародною громадською організацією. Орден створений на основі єдності інтересів для досягнення спільної реалізації членами Спільноти своїх прав та свобод. Орден є джерелом честі.  Таке означення змістовно визначає суть та цілі організації. Щоб розкрити це визначення, необхідно пізнати внутрішню організацію та ознайомитися з його структурою та ідеологічними принципами. 

Передусім, Орден є Світсько-Військово-Духовною організацією еліти нації. Яка взяла на себе відповідальність перед майбутніми поколіннями за збереження і передачу знань і вмінь, що дозволяють утримувати і примножувати життєвий простір. В основі своїй Орден базується на аристократичних принципах, які дозволяють стверджувати і передавати титули по праву крові. Чітка військова дисципліна всередині в сукупності з виборністю посадових осіб, дає можливість організації бути єдиній, неподільній і цілісній. Духовне же начало Ордену з його ортодоксальними поглядами на світ, дозволяє набути свободи дій. Всі ці складові є невід’ємними частинами єдиного організму під назвою Суверенний Рицарський Орден Христа Спасителя.  

Як стати рицарем

Свяжитесь с нами написав нам письмо, чтобы перейти к форме нажмите на кнопку расположенную ниже