Титульні відзнаки

Рицарський перстень

СТАТУТ

ВІДЗНАКИ «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ»

 

Статус. Відзнака «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ» є свідченням приналежності номінанта до Суверенного Рицарського Ордену Христа Спасителя. Номінант відзнаки «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ» є достойною особою.

Право. Право на носіння відзнаки «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ» мають члени Суверенного Рицарського Ордену Христа Спасителя, які пройшли випробувальний термін.

Носіння. Відзнака одягається на урочисті заходи та в повсякденному житті. Відзнаку носять на середньому пальці правої руки аверсом щита від себе і в верх.

Звернення. Титулування здійснюється при наявності відзнаки. Титулування здійснюється за правилом вищого рангу звернення (звертаються до особи за признаками вищого рангу титулування, титулування нижчих рангів не згадуються). Титулування до номінанта відзнаки «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ» – ДОСТОЙНИЙ (ДОСТОЙНА). При наявності відзнаки, відповідати на звернення без належного до номінанта титулування заборонено.

Девіз. Девіз відзнаки «З НАМИ БОГ».

Ієрархічність. Відзнака «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ» має три ступені. Перший ступінь найвищий. Перший ступінь вручається Засновникам Ордену, Другий ступінь вручається засновникам представництв, Третій ступінь вручається членам Ордену.

Вручення. Вручається номінантам на момент ствердження їх кандидатами в рицарі, (Знатні Дами). Вручається особам які пройшли випробувальний термін без зауважень. Процедуру вручення провидить Великий магістр або ж за його дорученням члени Верховного конвенту або Магістрату.

Спадковість. «РИЦАРСЬКИЙ ПЕРСТЕНЬ» не є спадковою відзнакою. У відповідності до вимог «Положення про успадкування» Титульний знак може успадковуватися нащадками без права носіння.

Перестороги. За порушення правил носіння або ж інших вимог Статуту, що привели до зниження значимості відзнаки або не бажаних наслідків, в дисциплінарному порядку номінант може бути позбавлений права на носіння відзнаки, а в окремих випадках відзнака може бути вилучена. За дотримання вимог Статуту відзнаки відповідальний номінант. Контроль за дотриманням номінантом вимог Статуту відзнаки здійснюють прямі керівники номінанта та Дисциплінарний капітул в цілому.